Vyhledávání
Hlavní menu

Motorové oleje

Obchodní podmínky

Zboží bude dodáno do 3 - 5 pracovních dnů od přijetí objednávky.


V některých případech může být dodací lhůta až 60 kalendářních dní.

 

Zakoupené zboží zasíláme přepravní společností Toptrans.

V případě, že vybrané zboží je na skldě, je možné zaslání do 24 hodin.

 

V případě platby předem na účet Vám zašleme e-mailem kopii faktury, kde je uvedeno číslo účtu na který poukážete příslušnou částku.

 

Ceny poštovného se vztahují pouze na zasílání zboží v ČR.

 

Po připsání částky na účet nejpozději druhý pracovní den zboží odešleme a odeslání potvrdíme e-mailem, nebo telefonicky.

 

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

 

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

 

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

 

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

 

5. Již zakoupené zboží neměníme za jiné. Pokud bude zboží vykazovat závadu, vyměníme ji za zboží nové, stejného typu.

 

6.Uváděné ceny jsou konečné, tzn. včetně DPH, Dodavatel si vyhrazuje právo změny cen, z toho vyplývá: pokud z jakéhokoliv důvodu nebude dodavatel schopen uvedené ceny dosáhnout, bude nakupující informován.

 

7. Prodejce si vyhrazuje právo tiskových chyb v cenách a popiscích zboží. Může provádět změnu ceny i po objednání zboží.
Kupujíci nemá právní nárok na dodržení uvedené ceny v internetovém obchodě.

 

 

Reklamační řád


Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak.

 

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud :

 

1. výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).

 

2. výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelskou příručkou (pokud u výrobku existuje).

 

3. výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).

 

4. výrobek byl poškozen působením živlů.

 

5. výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).

 

6. výrobek byl poškozen v důsledku zapojení do sítě, která neodpovídá příslušné ČSN

 

 

Postup při reklamaci:


1. informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.

 

2. zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu, zásilky na dobírku nepřebíráme

 

3. do zásilky uveďte důvod reklamace

 

4. špatně vybraný typ nosiče, nebo autoboxu není důvod k reklamaci

 

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

 

UPOZORNĚNÍ: Podle novely Občanského zákoníku platné od 1. 1. 2014 se považuje za uzavření kupní smlouvy odeslání objednávky.

 

 

 

Odstoupení od smlouvy :


Kupující má  právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.